Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan

Fustan

7000 МКД

Големина: 40

Бренд: adora

Град: Гостивар

Материјали: zorzet

Ознаки: crn

1
0

Nov crn svecen fustan ,gorniot del e cvrst korset racna izrabotka izvezen koj isto taka e na sniranje pa odgovaran na 38-40-42br

Додадено: 24.7.2019 Прегледи: 415

KristinaR

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

5