Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги Нов Неносен Фустан
Нов Неносен Фустан
Нов Неносен Фустан Нов Неносен Фустан Нов Неносен Фустан

Нов Неносен Фустан

699 МКД

Големина: M

Бренд: ззз

Град: Охрид

Материјали: полиестер ликра

Ознаки: нов фустан црн

4
0

Преубав црн фустан. Никогаш не е носен бидејќи ја утнав големината. Погоден за секакви пригоди. Одговара и на S бројче

Додадено: 24.7.2019 Прегледи: 253

zana1992

48
1

Членот го следат

53

Членот ги следи

106