Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан

Фустан

500 МКД

Големина: S

Бренд: karen millen

Град: Скопје

Материјали: kakosvila

Ознаки: no

1
0

Се продава фустан. Големина S-M (у прилика 85-70-100). Облечен 3-4 пати. Цена 500 денари.

Додадено: 9.8.2019 Прегледи: 108

Marina.E

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1