Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани NAMALENO-TERANOVA fustance vel S-200 den
NAMALENO-TERANOVA fustance vel S-200 den
NAMALENO-TERANOVA fustance vel S-200 den NAMALENO-TERANOVA fustance vel S-200 den NAMALENO-TERANOVA fustance vel S-200 den NAMALENO-TERANOVA fustance vel S-200 den NAMALENO-TERANOVA fustance vel S-200 den

NAMALENO-TERANOVA fustance vel S-200 den

200 МКД

Големина: S

Бренд: teranova

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: crno

0
0

Crno fustance na Teranova gorniot del do gradite e cipka pamucna od strukot nadolu se siri i e so postava ne se guzva mnogu prakticno i lesno vel S

Додадено: 10.8.2019 Прегледи: 32

nakitce

233
0

Членот го следат

223

Членот ги следи

0