Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Туника NOVO Bel fustan/ tunika L/ XL
NOVO Bel fustan/ tunika L/ XL
NOVO Bel fustan/ tunika L/ XL NOVO Bel fustan/ tunika L/ XL NOVO Bel fustan/ tunika L/ XL

NOVO Bel fustan/ tunika L/ XL

800 МКД

Големина: 41

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: fustan vez belo novo tunika

1
0

Nov bel fustan/ tunika so praska vez od prednata strana, 3/4 rakavi i kopci. Dolzinata e nad kolena, mek i tenok. Nema velicina no slobodna procena L/XL. Dobien na podarok, golem, neoblecen Bez razmeni, cenata e fiksna

Додадено: 13.8.2019 Прегледи: 38

AnaviSk

365
1

Членот го следат

388

Членот ги следи

72