Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Orsay br.s-m
Orsay br.s-m Orsay br.s-m Orsay br.s-m Orsay br.s-m Orsay br.s-m

Orsay br.s-m

1000 МКД

Големина: 40

Бренд: orsay

Град: Скопје

Материјали: shlokici

Ознаки: bebe roze srebreno

7
0

ORSAY nov so etiketa svecen fustan , bebeska roze osnova so srebreni shlokici, preubav i vpecatliv, napred i pozadi so tul, stranicno ima patent i rastegliv e, pisuva 36, no odgovara na s-m-1000den

Додадено: 13.8.2019 Прегледи: 165

bluemarine

372
0

Членот го следат

362

Членот ги следи

0