Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

FUSTAN, S \ M
FUSTAN, S \ M FUSTAN, S \ M FUSTAN, S \ M FUSTAN, S \ M

FUSTAN, S \ M

200 МКД

Големина: S

Град: Радовиш

Материјали: elastin viskoza

Ознаки: kafeno zlatno cipka

Додадено: 14.8.2019

Прегледи: 328

2

EVROPSKI KVALITET Fustan vo kafena boja so maslinesto zlatni sari. V izraz so cipka, secen pod gradite , nadole vo A forma so karner i cipka. Perfektna sostojba.

TaaTaaTaa

230
0

Членот го следат

114

Членот ги следи

11