Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
кошула H&M
кошула H&M кошула H&M кошула H&M кошула H&M

кошула H&M

400 МКД

Големина: 40

Бренд: h&m

Град: Демир Капија

Материјали: како свила

Ознаки: хх

4
0

Еднаш облечена кошула од H&M. Убава и модерна, но, голем број за мене. Одговара и на М.

Додадено: 14.8.2019 Прегледи: 77

ElenaMax

0
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

2