Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комбинезон
Комбинезон Комбинезон

Комбинезон

600 МКД

Големина: 36

Бренд: tally weijl

Град: Скопје

Материјали: шљокици монистри сатен

Ознаки: kombinezon brand svecen

7
0

Комбинезон број S, 36. Носен само еднаш. Во одлична состојба, купен 4000 ден.

Додадено: 17.8.2019 Прегледи: 226

Shopaholiccc

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1