Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани На навлекување FISHBONE фустан од тантела и тул
FISHBONE фустан од тантела и тул
FISHBONE фустан од тантела и тул FISHBONE фустан од тантела и тул FISHBONE фустан од тантела и тул FISHBONE фустан од тантела и тул FISHBONE фустан од тантела и тул

FISHBONE фустан од тантела и тул

750 МКД

Големина: L

Бренд: newyorker

Град: Скопје

Материјали: неодредено

Ознаки: fustan tul crn cipka

4
0

FISHBONE NewYorker M/L фустан. Во горниот дел изработен од чипка, преку сатен, во долниот од тул во повеќе слоеви. Се облекува на навлекување, удобен е и поширок во долниот дел. Во одлична состојба.

Додадено: 18.8.2019 Прегледи: 501

martint95

10
0

Членот го следат

46

Членот ги следи

0