Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Кожна Кожна јакна
Кожна јакна
Кожна јакна Кожна јакна

Кожна јакна

1500 МКД

Големина: 38

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: скај

Ознаки: #kozna #jakna

10
0

Воопшто не носена. Број М. Крзното се вади. 1500 ден. РАЗМЕНА НЕ..

Додадено: 22.8.2019 Прегледи: 279

IvanaTr

2
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

2