Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Скроз Нов Фустан - од Америка
Скроз Нов Фустан - од Америка
Скроз Нов Фустан - од Америка Скроз Нов Фустан - од Америка Скроз Нов Фустан - од Америка Скроз Нов Фустан - од Америка Скроз Нов Фустан - од Америка

Скроз Нов Фустан - од Америка

800 МКД

Големина: M

Град: Кичево

Материјали: --

Ознаки: novo fustance print brand

2
0

Скроз нов фустан донесен од Америка. Брендиран Величината одговара на М и L стои уз тело Материјалот е подебел, растеглив и многу квалитетен има корпа кај градите Купен е многу поскапо *Достава до сите градови

Додадено: 22.8.2019 Прегледи: 421

БутикТрифт

13
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

44