Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kombinizon nam 350
Kombinizon nam 350 Kombinizon nam 350 Kombinizon nam 350

Kombinizon nam 350

550 МКД

Големина: 38

Град: Кавадарци

Материјали: ....

Ознаки: .....

6
0

Kombinizon so padnati rakavcinja Mn malku e nosen nekolku pati no na ednoto rakavce na vnatresnata strana ima ksko sitni tocki. Ne se primetuva ama mora da napomenam. Videte sl 3 Standard vel

Додадено: 25.8.2019 Прегледи: 179

ivanche77

71
1

Членот го следат

66

Членот ги следи

24