Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tunika
Tunika Tunika

Tunika

399 МКД

Големина: XXL

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: tunika

6
0

Preubava tunika za pokrupni Nezni tonovi na rozova lila i teget boja so cipka na rakavite Mnogu prijatna za nosenje

Додадено: 27.8.2019 Прегледи: 221

Macuska991

28
1

Членот го следат

50

Членот ги следи

12