Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Со апликации Waikiki - фустанче - намалено
Waikiki - фустанче - намалено
Waikiki - фустанче - намалено Waikiki - фустанче - намалено

Waikiki - фустанче - намалено

150 МКД

Бренд: hh

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: фустан

1
0

Waikiki кежуал фустанче, одоздола поставено. Нема никакви маани. Величина S.

Додадено: 29.8.2019 Прегледи: 80

123***

65
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

0