Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Формални 👉Фустан Calvin Klein
👉Фустан Calvin Klein
👉Фустан Calvin Klein 👉Фустан Calvin Klein 👉Фустан Calvin Klein

👉Фустан Calvin Klein

850 МКД

Големина: XL

Бренд: calvin klein

Град: Битола

Материјали: хх

Ознаки: calvin klein краток фустан лилав

3
0

Фустанот е носен само еднаш, како нов е. Горниот дел е корсет стил( интересно изработен) со танки прерамки, назад има мал шлиц. Има и постава. Купен од Америка.

Додадено: 4.9.2019 Прегледи: 615

АМарија

7
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

17