Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Џемпер Џемпер - амерички бренд
Џемпер - амерички бренд
Џемпер - амерички бренд Џемпер - амерички бренд

Џемпер - амерички бренд

350 МКД

Големина: L

Бренд: xhiliration

Град: Кичево

Материјали: --

Ознаки: dzemper dolg brendiran esenski

0
0

Меко џемперче купено од америка. Носен е само 2-3 пати без никаква оштета како нов Величина одговара на М и L

Додадено: 24.9.2019 Прегледи: 249

БутикТрифт

9
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

32