Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
GUESS
GUESS GUESS GUESS

GUESS

700 МКД

Големина: L

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: elastin viskoza

Ознаки: so svetki

6
0

Fustan od guess od ubav materijal dolg do nad kolena broj L.Napred e ukrasen so svetkavi lepenki,kvaliteten !

Додадено: 25.9.2019 Прегледи: 344

SuperNova

73
0

Членот го следат

250

Членот ги следи

35