Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Туника 👉Фустан Vasidora 🌺
👉Фустан Vasidora 🌺
👉Фустан Vasidora 🌺 👉Фустан Vasidora 🌺

👉Фустан Vasidora 🌺

500 МКД

Големина: XL

Бренд: vasidora

Град: Битола

Материјали: полиестер

Ознаки: цветен фустан

5
0

Материјалот е многу добар и се тегне. Назад се запетлува со патент Облечен е само 2 пати 👉 За купени 2 производи во вредност од 1000 ден добивате попуст на 3-от артикл за 20 %

Додадено: 26.9.2019 Прегледи: 411

АМарија

7
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

17