Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Stradivarius Мантил
Stradivarius Мантил
Stradivarius Мантил Stradivarius Мантил Stradivarius Мантил Stradivarius Мантил

Stradivarius Мантил

ПРОДАДЕНО

Големина: L

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: палто stradivarius мантил krem mantil

3
0

Во одлична состојба, должина отприлика под колкови. Крем боја, со кафени копчиња и ременче. Одговара на величина L. Без размена.

Додадено: 28.9.2019 Прегледи: 234

janna.9

11
1

Членот го следат

18

Членот ги следи

6