Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Maslinesta indi tunika
Maslinesta indi tunika
Maslinesta indi tunika Maslinesta indi tunika Maslinesta indi tunika

Maslinesta indi tunika

350 МКД

Големина: 37

Бренд: orient emporium

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: aplikacii zeleno pamuk maslinesto indi

3
0

Maslinesta indiska tunika so lastici kaj kolkovite i na rakavite. Pamucna, so interesen preden del. Kako novo, odgovara za M i S

Додадено: 28.9.2019 Прегледи: 678

AnaviSk

376
1

Членот го следат

398

Членот ги следи

73