Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Свилен фустан
Свилен фустан
Свилен фустан Свилен фустан Свилен фустан Свилен фустан Свилен фустан

Свилен фустан

600 МКД

Град: Битола

Материјали: **

Ознаки: **

0
0

Свилен лилав фустан со додаток болеро. Димензии: гради 45 струк 44 колк 48 должина 84 Одговара за величина 44 Без размени

Додадено: 30.9.2019 Прегледи: 55

btmaja12345

33
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

3