Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Туника U.S. POLO Assn. нова кошула/фустан
U.S. POLO Assn. нова кошула/фустан
U.S. POLO Assn. нова кошула/фустан U.S. POLO Assn. нова кошула/фустан U.S. POLO Assn. нова кошула/фустан U.S. POLO Assn. нова кошула/фустан

U.S. POLO Assn. нова кошула/фустан

ПРОДАДЕНО

Големина: S

Бренд: us polo assn.

Град: Скопје

Материјали: неодредено

Ознаки: tocki fustan crvena polo kosula

6
0

U.S. Polo Assn нова, памучна кошула/фустан. Исклучително удобна и одлично изработена. Неносена, со висок квалитет. Се комбинира како кошула или како фустан, со чизми и балетанки.

Додадено: 30.9.2019 Прегледи: 341

martint95

10
0

Членот го следат

45

Членот ги следи

0