Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Astibo фустан
Astibo фустан Astibo фустан Astibo фустан

Astibo фустан

700 МКД

Големина: 40

Бренд: astibo

Град: Скопје

Материјали: неодредено

Ознаки: fustan saren astibo print kais

Додадено: 1.10.2019

Прегледи: 467

5

Astibo фустан со специфичен принт, одличен крој и лак-каиш за струкирање. Соодветен за повеќе прилики. Во одлична состојба.

martint95

14
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

0