Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna
Jakna Jakna

Jakna

1200 МКД

Големина: M

Бренд: terranova

Град: Скопје

Материјали: 100% polyester

Ознаки: nova

9
0

Jakna. Boja: lila.

Додадено: 6.10.2019 Прегледи: 321

Medine

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0