Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан Фустан

Фустан

ПРОДАДЕНО

Големина: 40

Бренд: непознат

Град: Скопје

Материјали: лесен пријатен

Ознаки: нема

3
0

Нов порачан преку интернет необлечен воопшто Познат модел преубаво стои ист како на сликата Купен е 2000 денари Го продавам 1300

Додадено: 8.10.2019 Прегледи: 288

Zana38

8
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

29