Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Nov fustan so etiketa
Nov fustan so etiketa
Nov fustan so etiketa

Nov fustan so etiketa

300 МКД

Бренд: nov

Град: Охрид

Материјали: nov

Ознаки: crn

1
0

Nov ,crn,chipan fustan so etiketa,dobien na podarok no ne e moj stil,odgovara na golemina S/M

Додадено: 8.10.2019 Прегледи: 161

cherishgirl

10
1

Членот го следат

5

Членот ги следи

0