Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Свечен мини фустан
Свечен мини фустан
Свечен мини фустан Свечен мини фустан Свечен мини фустан

Свечен мини фустан

1300 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: ......

Ознаки: свечен краток светкав

Додадено: 13.10.2019

Прегледи: 295

4

На фустанот пишува величина S, но реално одговара на М. Јас носам S-M, го имам носено само еднаш за пригода . Нема траги на носење и изгледа како нов.

all_about_dress

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2