Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Формални Свечен фустан (Omur Ozer)
Свечен фустан (Omur Ozer)
Свечен фустан (Omur Ozer) Свечен фустан (Omur Ozer) Свечен фустан (Omur Ozer) Свечен фустан (Omur Ozer)

Свечен фустан (Omur Ozer)

2500 МКД

Големина: 38

Бренд: omur ozer

Град: Скопје

Материјали: циркони тул

Ознаки: свечен фустан

16
0

Фустанот само еднаш е облечен (неколку часа) и е во сосема зачувана форма.

Додадено: 13.10.2019 Прегледи: 354

Ccooll

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0