Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan

Fustan

300 МКД

Големина: 34

Бренд: terra nova

Град: Скопје

Материјали: likra cipka

Ознаки: tesen fustan likra cipka

1
0

Tesen fustan. Socuvan kako nov. odogvara na velicina S/M

Додадено: 29.10.2019 Прегледи: 88

MartinaTina

8
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

28