Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Lc waikiki dzemper
Lc waikiki dzemper Lc waikiki dzemper

Lc waikiki dzemper

400 МКД

Големина: M

Бренд: lcwaikiki

Град: Дебар

Материјали: 22%polyester 78%acrylique

Ознаки: waikiki

0
0

Noseno samo ednas bukvalno kako novo Odlicno za zimskite denovi Rolka sirocko za nad kosila so kratki rakavi spoeni da pagaat moze da se nosi nad kosula potenka bluza mnogu interesno

Додадено: 31.10.2019 Прегледи: 69

Jennche

23
1

Членот го следат

26

Членот ги следи

3