Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Маици mint тенк топ
mint тенк топ
mint тенк топ mint тенк топ mint тенк топ

mint тенк топ

100 МКД

Големина: 42

Бренд: etam

Град: Кавадарци

Материјали: памук

Ознаки: зелено тенк рамки топ

0
0

- на сликата не се гледа од блицот, бојата е mint зелено, pistachio боја - многу комотна за летните и пролетните денови - 42, може да биде и за други бројки

Додадено: 2.11.2019 Прегледи: 7

sonceto

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

46