Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Капри Marella sport панталони
Marella sport панталони
Marella sport панталони Marella sport панталони Marella sport панталони Marella sport панталони Marella sport панталони

Marella sport панталони

1800 МКД

Големина: 40

Бренд: marella

Град: Скопје

Материјали: mes

Ознаки: marella

0
0

Marella sport панталони 40. Зимски модел со ластик најдоле. Напред имаат патент и џебови , странично црна лента. Имаат еластин

Додадено: 2.11.2019 Прегледи: 76

crvenkapa

221
0

Членот го следат

412

Членот ги следи

12