Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tom Tailor jumpsuit
Tom Tailor jumpsuit Tom Tailor jumpsuit Tom Tailor jumpsuit Tom Tailor jumpsuit

Tom Tailor jumpsuit

1200 МКД

Големина: 38

Бренд: tom tailor

Град: Дебар

Материјали: 100%viskoza

Ознаки: tomtailor jumpsuit

3
0

Odgovaraat i za velicina 40 na sredina ima vrvca se adaptira Noseni se samo dva pati naglo oslabev i zega mi se golemi Prekrasen casual model

Додадено: 3.11.2019 Прегледи: 221

Jennche

28
1

Членот го следат

32

Членот ги следи

3