Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи 3/4 сива блуза со рози
3/4 сива блуза со рози
3/4 сива блуза со рози 3/4 сива блуза со рози

3/4 сива блуза со рози

120 МКД

Големина: M

Град: Кавадарци

Материјали: полиестер памук

Ознаки: блуза сива рози 3/4

0
0

- 3/4 ракави, може да се носи и како offshoulder - мали рози како детали - елегантна - форма: 8.5/10

Додадено: 3.11.2019 Прегледи: 46

sonceto

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

62