Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи црно-бел кроп топ
црно-бел кроп топ
црно-бел кроп топ црно-бел кроп топ црно-бел кроп топ црно-бел кроп топ

црно-бел кроп топ

120 МКД

Големина: M

Бренд: miss cix

Град: Кавадарци

Материјали: ликра вискоза

Ознаки: кроп топ

0
0

краток црно-бел топ со патент назад, можност за безброј комбинации: најдобро со широки сини mom jeans или класично со црни :-) од турскиот бренд miss cix, кои произведуваат тренд облека, вклучувајќи го и овој топ. кондиција: 5/5 големина: најдобар фит за S, помал М

Додадено: 3.11.2019 Прегледи: 82

sonceto

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

62