Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто H&M Jakna tigrasta moderna L/XL
H&M Jakna tigrasta moderna L/XL
H&M Jakna tigrasta moderna L/XL H&M Jakna tigrasta moderna L/XL H&M Jakna tigrasta moderna L/XL H&M Jakna tigrasta moderna L/XL

H&M Jakna tigrasta moderna L/XL

1300 МКД

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

4
0

H&M moderna jakna tigrasta. Mnogu ubav model. Nosena mi e tri pati imam mnogu tigrasti. Kako nova. Ubavo go pokazuva teloto modelot. Broj L odgovara i na XL. Bez razmena . Platena skapo.

Додадено: 6.11.2019 Прегледи: 64

ShoppingQueen*

359
4

Членот го следат

357

Членот ги следи

0