Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тренерки adidas
Тренерки adidas Тренерки adidas Тренерки adidas Тренерки adidas Тренерки adidas

Тренерки adidas

600 МКД

Големина: L

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: ....

Ознаки: .....

2
0

Нови тренерки 1 облечени. На етикетата пишува дека се L но сепак еве ви подетални димензии: Џемперот е долг од пазуви до доле = 43cm Ракавите на џемперот од подпазуви до крајот = 52cm Долниор дел од горе до доле = 93cm Долниот дел од таму каде што се спојуваат пачите до доле = 68cm.

Додадено: 7.11.2019 Прегледи: 182

Doll_doll_3

6
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0