Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Костим НОВ окер комбилизон
НОВ окер комбилизон
НОВ окер комбилизон

НОВ окер комбилизон

550 МКД

Град: Скопје

Материјали: нн

Ознаки: нн

2
0

Нов комбилизон исти како на сликата. Величина: S, M, има ликра. Носен е само еднаш.

Додадено: 9.11.2019 Прегледи: 56

princesss

52
2

Членот го следат

34

Членот ги следи

11