Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи НОВ комплет
НОВ комплет
НОВ комплет

НОВ комплет

2000 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: нн

Ознаки: нн

0
0

Скроз нов комплет. Ролка, кожно здолниште и Gucci каиш. Величина: S. Комплет 2000ден. Купено е 4100ден.

Додадено: 9.11.2019 Прегледи: 63

princesss

52
2

Членот го следат

34

Членот ги следи

11