Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Капри RINASCIMENTO kapri pantaloni M
RINASCIMENTO kapri pantaloni  M
RINASCIMENTO kapri pantaloni  M RINASCIMENTO kapri pantaloni  M RINASCIMENTO kapri pantaloni  M

RINASCIMENTO kapri pantaloni M

180 МКД

Град: Радовиш

Материјали: pamuk elastin

Ознаки: crno

0
0

Crni, pamucni, elasticni, podebeli kapri pantaloni. Nisok struk, dva funkcionalna dzeba napred, pozadi samo imitacija.

Додадено: 9.11.2019 Прегледи: 39

TaaTaaTaa

212
0

Членот го следат

220

Членот ги следи

14