Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Кратко НОВА црна бунда
НОВА црна бунда
НОВА црна бунда

НОВА црна бунда

2900 МКД

Град: Скопје

Материјали: нн

Ознаки: нн

1
0

Скроз нова црна бунда, иста како на сликата. Величина: S, M, L

Додадено: 9.11.2019 Прегледи: 65

princesss

52
2

Членот го следат

34

Членот ги следи

11