Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svilena bluza
Svilena bluza Svilena bluza

Svilena bluza

700 МКД

Големина: 38

Град: Кавадарци

Материјали: ....

Ознаки: ....

3
0

Mnogu intetesna svilena bluza nasobrana na rakavite. Pozadi ima i kapa. Mnogu poskapo kupena a nosena e 2-3pati. Malku izguzvana od stoenje. Odgovara za s ili m

Додадено: 9.11.2019 Прегледи: 133

Ivana75

2
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

1