Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Massimo Duti jakna
Massimo Duti jakna Massimo Duti jakna Massimo Duti jakna

Massimo Duti jakna

2500 МКД

Големина: 38

Бренд: massimo duti

Град: Охрид

Материјали: polneta pamuk shushkava

Ознаки: duti original massimo

3
0

Original jakna Massimo Duti Ednas nosena bez nikavo ostetuvanje Kupena od City mall Ja prodavam bidejki mi e mala

Додадено: 9.11.2019 Прегледи: 69

Tea1989

9
0

Членот го следат

35

Членот ги следи

23