Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна Јакна Јакна

Јакна

650 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: јакна

8
0

Поширок модел одговара и за М. Јакната е купена лани прикрај на зимото така да е облечена 1-2. Ја продавам заради ослободување на простор и голема ми е.

Додадено: 13.11.2019 Прегледи: 241

Sarasarche

21
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

1