Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Универзално Детска зимска јакна 2-3 год
Детска зимска јакна 2-3 год
Детска зимска јакна 2-3 год Детска зимска јакна 2-3 год

Детска зимска јакна 2-3 год

500 МКД

Големина: 34

Бренд: теранова

Град: Охрид

Материјали: памук

Ознаки: јакна

0
0

Детска зимска јакна, маслинеста боја со капче. Како нова сочувана.

Додадено: 16.11.2019 Прегледи: 57

Kate4083

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0