Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фармерки S/M
Фармерки S/M Фармерки S/M Фармерки S/M

Фармерки S/M

300 МКД

Големина: 38

Бренд: не знам

Град: Скопје

Материјали: фармерки

Ознаки: нема /// ознаки

1
0

Фармерки величина 36/38 Одговараат за S/M величини Модерни со пеперутки и супер сочувани

Додадено: 16.11.2019 Прегледи: 70

lalaland

6
2

Членот го следат

5

Членот ги следи

0