Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Raskroeno fustance
Raskroeno fustance Raskroeno fustance Raskroeno fustance

Raskroeno fustance

400 МКД

Големина: 36

Бренд: lcwaikiki

Град: Гостивар

Материјали: likra pamuk

Ознаки: raskroeno

Додадено: 16.11.2019

Прегледи: 202

1

Vo gorniot del stoi tesno a nadolu raskroeno, oblecen samo 2 pati

Ivon1234

8
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

0