Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dzemper
Dzemper Dzemper

Dzemper

300 МКД

Големина: M

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: so shareno crn

5
0

Pleten dzemper na V nov ,t.e.ne e oblecen,odgovara na M/L koj kako saka da nosi

Додадено: 17.11.2019 Прегледи: 217

SuperNova

79
0

Членот го следат

259

Членот ги следи

37