Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Формални Раскошен фустан
 Раскошен фустан
 Раскошен фустан  Раскошен фустан  Раскошен фустан  Раскошен фустан  Раскошен фустан

Раскошен фустан

1000 МКД

Големина: 40

Бренд: хх

Град: Битола

Материјали: хх

Ознаки: елегантен фустан

Додадено: 18.11.2019

Прегледи: 451

7

Раскошен фустан горниот дел стои припиен за тело,од половина надолу широк со набори.Преубаво стои има страничен патент и украсни бисерни копчиња на грбот(види сл.4).Пристојно деколте,за постудено време одлично се комбинира со бело болеро,бунде,или сако.Поставен е целиот, два пати е облечен.Купен 4900 мкд.За повеќе инфо.во порака

Izeirijeta

79
1

Членот го следат

40

Членот ги следи

2